Mikołaj2021

Nasz kochany Mikołaj dziś prezenty rozda nam…

christmas 1299410 340

W środę 22 grudnia w całym przedszkolu rozbrzmiewały słowa piosenki “Mój kochany Mikołaju cały rok czekałem, byłem bardzo, bardzo grzeczny, bardzo się starałem!” A to wszystko dlatego, że odwiedził nas długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj. Przedszkolaki od samego rana wypatrywały Go przez okno, nasłuchiwały dzwoneczków. W przedszkolu panowało radosne oczekiwanie i podekscytowanie. By umilić ten czas oczekiwania Panie Wychowawczynie zorganizowały świąteczną sesję zdjęciową. Tuż po niej do drzwi zapukał Święty Mikołaj, który wręczył Dzieciom wspaniałe prezenty. Radości nie było końca.

Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za przybycie do naszego Przedszkola oraz Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anecie Kasztelewicz za pomoc w zorganizowaniu tego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.