szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Na wakacje ruszać czas ....

Na wakacje ruszać czas

Rok w przedszkolu szybko minął  IMG 20220624 101936

i wakacji nadszedł czas.

Zostawiamy lalki, misie

wielka przygoda czeka nas…”

   Za nami kolejny rok przedszkola, który minął szybko na wspólnej zabawie i nauce. Mimo, że ten rok nie należał do łatwych, ponieważ był pełen ograniczeń związanych z pandemią, to w pamięci mamy chwile wspaniałe, radosne. Był czas na wspólne wycieczki, na poznawanie świata podczas świąt nietypowych, na czas spędzony z rodziną na niezapomnianym Pikniku Rodzinnym. Ale przede wszystkim był to czas zawierania nowych przyjaźni, budowania relacji i rozwijania kompetencji społecznych i emocjonalnych.

 

   24 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci 6 letnich, które w tym dniu przekroczyły próg sali przedszkolnej po raz ostatni, by od września ruszyć w stronę nowej przygody jaką jest szkoła. Po krótkich słowach pożegnania Wychowawczynie grup wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książek.

   W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i udział w życiu przedszkolnym oraz Dzieciom za chwile wspólnie spędzone, które nie raz były pełne radości i wzruszeń.

   Życzymy bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.

Stanisław Pater

Marta Pietrucha

Paulina Nowak