WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Na wakacje ruszać czas ....

Na wakacje ruszać czas

Rok w przedszkolu szybko minął  IMG 20220624 101936

i wakacji nadszedł czas.

Zostawiamy lalki, misie

wielka przygoda czeka nas…”

   Za nami kolejny rok przedszkola, który minął szybko na wspólnej zabawie i nauce. Mimo, że ten rok nie należał do łatwych, ponieważ był pełen ograniczeń związanych z pandemią, to w pamięci mamy chwile wspaniałe, radosne. Był czas na wspólne wycieczki, na poznawanie świata podczas świąt nietypowych, na czas spędzony z rodziną na niezapomnianym Pikniku Rodzinnym. Ale przede wszystkim był to czas zawierania nowych przyjaźni, budowania relacji i rozwijania kompetencji społecznych i emocjonalnych.

 

   24 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci 6 letnich, które w tym dniu przekroczyły próg sali przedszkolnej po raz ostatni, by od września ruszyć w stronę nowej przygody jaką jest szkoła. Po krótkich słowach pożegnania Wychowawczynie grup wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książek.

   W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i udział w życiu przedszkolnym oraz Dzieciom za chwile wspólnie spędzone, które nie raz były pełne radości i wzruszeń.

   Życzymy bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.

Stanisław Pater

Marta Pietrucha

Paulina Nowak