Jesienna wycieczka ......

"Jesienna wycieczka Przedszkolaków"

20221005 111158

5 października wraz z grupą naszych małych podróżników w spektakularny sposób powitaliśmy polską, złotą jesień. Nasza przedszkolna wycieczka do gospodarstwa pasiecznego "Sądecki Bartnik" w Stróżach zbiegła się z powrotem pięknej, słonecznej pogody. Pełni zachwytów nad mieniącą się jesiennymi kolorami przyrodą poznawaliśmy tajniki życia pszczół i pełną ciekawostek historię bartnictwa. Dzieci miałay okazję z bliska zobaczyć kozy, koniki oraz różnej maści ptactwo hodowane w miejscowym gospodarstwie a także poszerzyć swoje doświadczenia podczas przejażdżki na koniku imieniem "Migos". Wśród momentów, które na pewno zapadną dzieciom w pamięci znajdą się także włąsnoręczne karmienie kóz oraz degustacja koziego sera, który wielu naszym Podopiecznym bardzo posmakował. Po czasie spędzonym na obfitującym w wiele informacji zwiedzaniu muzeum pszczelarstwa zasiedliśmy, by zrelaksować się przy teatrzyku "Pszczółka i Spółka". Na koniec, korzystając z czasu wolnego, nasze Przedszkolaki, miały chwilę na beztroską zabawę na miejscowym placu zabaw.

W tym miejscu, w imieniu Wychowawczyń obu grup chciałam serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas. Nasi Podopieczni podczas całego pobytu zaprezentowali się jako bardzo grzeczne i kulturalne Dzieci, niosąc w świat wieść o tym, jak wspaniali młodzi ludzie uczęszczają do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej. Dziekujemy również Mamom, które towarzyszyły nam tego dnia, bowiem ich uśmiech i pomoc sprawiły, że zapanowała wręcz rodzinna atmosfera.

Spójrzmy raz jeszcze jak podczas pewnej słonecznej środy odkryliśmy sekrety ula na nowo. Zapraszam do obejrzenia galerii.

Paulina Nowak