WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Jesienna wycieczka ......

"Jesienna wycieczka Przedszkolaków"

20221005 111158

5 października wraz z grupą naszych małych podróżników w spektakularny sposób powitaliśmy polską, złotą jesień. Nasza przedszkolna wycieczka do gospodarstwa pasiecznego "Sądecki Bartnik" w Stróżach zbiegła się z powrotem pięknej, słonecznej pogody. Pełni zachwytów nad mieniącą się jesiennymi kolorami przyrodą poznawaliśmy tajniki życia pszczół i pełną ciekawostek historię bartnictwa. Dzieci miałay okazję z bliska zobaczyć kozy, koniki oraz różnej maści ptactwo hodowane w miejscowym gospodarstwie a także poszerzyć swoje doświadczenia podczas przejażdżki na koniku imieniem "Migos". Wśród momentów, które na pewno zapadną dzieciom w pamięci znajdą się także włąsnoręczne karmienie kóz oraz degustacja koziego sera, który wielu naszym Podopiecznym bardzo posmakował. Po czasie spędzonym na obfitującym w wiele informacji zwiedzaniu muzeum pszczelarstwa zasiedliśmy, by zrelaksować się przy teatrzyku "Pszczółka i Spółka". Na koniec, korzystając z czasu wolnego, nasze Przedszkolaki, miały chwilę na beztroską zabawę na miejscowym placu zabaw.

 

W tym miejscu, w imieniu Wychowawczyń obu grup chciałam serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas. Nasi Podopieczni podczas całego pobytu zaprezentowali się jako bardzo grzeczne i kulturalne Dzieci, niosąc w świat wieść o tym, jak wspaniali młodzi ludzie uczęszczają do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej. Dziekujemy również Mamom, które towarzyszyły nam tego dnia, bowiem ich uśmiech i pomoc sprawiły, że zapanowała wręcz rodzinna atmosfera.

Spójrzmy raz jeszcze jak podczas pewnej słonecznej środy odkryliśmy sekrety ula na nowo. Zapraszam do obejrzenia galerii.

Paulina Nowak