Dzień Misia 2022

IMG 20221125 100426

Pluszowy Miś to przyjaciel każdego małego przedszkolaka, który towarzyszy im w tych dobrych i złych chwilach, któremu najmłodsi powierzają swoje sekrety.  Dlatego 25 listopada dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyszedł w tym dniu ze swoją ukochaną przytulanką - nasze sale wypełniły misie te małe i te duże, te białe i brązowe lub całkiem nietypowe. Nasi podopieczni poznali historię Święta Pluszowego Misia, obejrzały bajkę “Miś Uszatek”, radośnie bawiły się ze swoimi pluszowymi maskotkami przy misiowych piosenkach i na koniec pokolorowały misiowy obrazek. Dzień ten był wypełniony radością i zabawą, dzieci były szczęśliwe, że mogły zapoznać swoje Misie z ich salą, Paniami, koleżankami i kolegami.

Mamy nadzieję, że Dzień Misia na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.