szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Bractwo Kurkowe

Bractwo Kurkowe w Niepublicznym Przedszkolu w Pławnej

received 3044303259047984

 

1 grudnia w naszym Przedszkolu miała miejsce niecodzienna wizyta. Odwiedzili nas przedstawiciele Bractwa Kurkowego w Ciężkowicach. Ich wizyta miała związek z konkursem plastycznym "Mój dom pod biało-czerwoną flagą" w którym to wzięły udział nasze Przedszkolaki. Prace konkursowe były tak wspaniale wykonane, że każdy z uczestników konkursu został nagrodzony. W tradycyjnych strojach Panowie: Wiesław Szura, Marek Warzycki i Piotr Drebot przybyli, by w niezwykle uroczysty sposób nagrodzić naszych małych artystów oraz zaprosić na 6 stycznia, kiedy to odbędzie się tradycyjny, coroczny pochód Trzech Króli w Ciężkowicach. Po wizycie w naszym Przedszkolu Panowie udali się z odwiedzinami do poszczególnych klas Szkoły Podstawowej w Pławnej, by również uczniom przybliżyć Bractwo Kurkowe w Ciężkowicach.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

Paulina Nowak