szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Królowa śniegu

 TEATRZYK “KRÓLOWA ŚNIEGU”

IMG 20221129 095436

 

Po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie z klas I-III, za sprawą aktorów z teatru objazdowego ART.CINEMA z Nowego Sącza wyruszyli w niezwykłą podróż w baśniowy świat H.CH. Andersena i poznali historię Kaja i Gerdy w przedstawieniu “Królowa Śniegu”. Jest to jedna z najpiękniejszych baśni , pozwala  choć na chwilę przenieść się dzieciom w zaczarowany świat, jednocześnie trafiając do serc najmłodszych i przekazując im najważniejsze wartości moralne . Ta piękna adaptacja baśni, ukazuje siłę prawdziwej przyjaźni.

 

Aktorzy zostali nagrodzeni bardzo głośnymi brawami. Bardzo dziękujemy grupie teatralnej za wspaniałe przedstawienie i świetną zabawę.

Marta Pietrucha