szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Usiądź z nami Mikołaju!

Pewnie się zmęczyłeś.

Żeby nas odwiedzić dzisiaj,

szmat drogi przebyłeś.

Na Twój przyjazd przedszkolaki

od dawna czekały

i dla Ciebie upominki

też przygotowały.

DSC 0303

 

 christmas 1299410 340  Grudzień to taki czas w roku, w którym magiczna i niezwykła atmosfera udziela się każdemu - szczególnie tym najmłodszym. Dzieci cieszą się nie tylko z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia ale również ze spotkania z Mikołajem. I to właśnie on - miły, starszy, siwy Pan, odwiedził nasze przedszkole 6 grudnia. Dzieci od rana wyczekiwały tego spotkania, nasłuchiwały dzwoneczków, wypatrywały reniferów. Czas oczekiwania umilił im świetny występ dzieci z klas 1-3, które przygotowane przez Panią Karolinę Huze zaprezentowały przed przedszkolakami oraz ich Rodzicami dwie piosenki z tańcem.

   W końcu nadszedł ten czas, w sali gimnastycznej rozbrzmiały dzwoneczki a w drzwiach ukazał się Święty Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dzieci z naszego przedszkola, pięknie wystrojone, z nutką zawstydzenia przywitały Gościa. Spotkanie z Mikołajem rozpoczęło się od występu naszych przedszkolaków, które przygotowała do tego Pani Gabriela Szczerba oraz Panie Wychowawczynie. Dzieci z grupy młodszej zatańczyły i zaśpiewały piosenkę “Mikołaj jedzie samochodem”,dzieci z grupy starszej przedstawiły układ taneczny do piosenki “Feliz Navidad”, natomiast wszyscy razem pięknie wyrecytowali mikołajkowy wierszyk. Mimo zniecierpliwienia i podniosłej atmosfery nasi podopieczni poradzili sobie świetnie - pięknie i odważnie wystąpili przed Świętym Mikołajem, który wręczył im długo oczekiwane, wymarzone prezenty. Nie zabrakło również czasu na pamiątkowe zdjęcia.

   Wizyta Świętego Mikołaja wywołała mnóstwo pozytywnych emocji, uśmiechy nie schodziły dzieciom z twarzy a wspomnienie tego dnia zapewne pozostanie z nimi na długo.

   W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania Świętemu Mikołajowi, że po raz kolejny przybył do naszego przedszkola. Wszystkie dzieci zapraszają Cię kochany Mikołaju za rok!

 Dziękujemy również przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anecie Kasztelewicz oraz Pani Karolinie Lachowicz za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego wydarzenia.

Dyrektor Stanisław Pater

Marta Pietrucha

Paulina Nowak