WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Usiądź z nami Mikołaju!

Pewnie się zmęczyłeś.

Żeby nas odwiedzić dzisiaj,

szmat drogi przebyłeś.

Na Twój przyjazd przedszkolaki

od dawna czekały

i dla Ciebie upominki

też przygotowały.

DSC 0303

 

 christmas 1299410 340  Grudzień to taki czas w roku, w którym magiczna i niezwykła atmosfera udziela się każdemu - szczególnie tym najmłodszym. Dzieci cieszą się nie tylko z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia ale również ze spotkania z Mikołajem. I to właśnie on - miły, starszy, siwy Pan, odwiedził nasze przedszkole 6 grudnia. Dzieci od rana wyczekiwały tego spotkania, nasłuchiwały dzwoneczków, wypatrywały reniferów. Czas oczekiwania umilił im świetny występ dzieci z klas 1-3, które przygotowane przez Panią Karolinę Huze zaprezentowały przed przedszkolakami oraz ich Rodzicami dwie piosenki z tańcem.

   W końcu nadszedł ten czas, w sali gimnastycznej rozbrzmiały dzwoneczki a w drzwiach ukazał się Święty Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dzieci z naszego przedszkola, pięknie wystrojone, z nutką zawstydzenia przywitały Gościa. Spotkanie z Mikołajem rozpoczęło się od występu naszych przedszkolaków, które przygotowała do tego Pani Gabriela Szczerba oraz Panie Wychowawczynie. Dzieci z grupy młodszej zatańczyły i zaśpiewały piosenkę “Mikołaj jedzie samochodem”,dzieci z grupy starszej przedstawiły układ taneczny do piosenki “Feliz Navidad”, natomiast wszyscy razem pięknie wyrecytowali mikołajkowy wierszyk. Mimo zniecierpliwienia i podniosłej atmosfery nasi podopieczni poradzili sobie świetnie - pięknie i odważnie wystąpili przed Świętym Mikołajem, który wręczył im długo oczekiwane, wymarzone prezenty. Nie zabrakło również czasu na pamiątkowe zdjęcia.

   Wizyta Świętego Mikołaja wywołała mnóstwo pozytywnych emocji, uśmiechy nie schodziły dzieciom z twarzy a wspomnienie tego dnia zapewne pozostanie z nimi na długo.

   W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania Świętemu Mikołajowi, że po raz kolejny przybył do naszego przedszkola. Wszystkie dzieci zapraszają Cię kochany Mikołaju za rok!

 Dziękujemy również przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anecie Kasztelewicz oraz Pani Karolinie Lachowicz za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego wydarzenia.

Dyrektor Stanisław Pater

Marta Pietrucha

Paulina Nowak