WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Dzień Dinozaura ...

DZIEŃ DINOZAURA

dino 2024517 960 720

Światowy Dzień Dinozaura to świetna okazja, by przybliżyć dzieciom te prehistoryczne zwierzęta. Dlatego w piątek 24 lutego w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo wesoło. Cały dzień wypełniały zabawy i zajęcia dydaktyczne poświęcone tym niezwykłym gadom. Jednak naszych podopiecznych ciężko było zaskoczyć, ponieważ w obu grupach jest mnóstwo miłośników dinozaurów. To właśnie dzieci wykazały się niezwykłą znajomością nazw i ciekawostek na ich temat.

 

W grupie młodszej przedszkolaki klasyfikowały dinozaury, układały “dinozaurowe domino”, oglądały książki i wysłuchały historii dinozaurów. Dzieci z grupy starszej ćwiczyły liczenie, przeliczanie oraz percepcję wzrokową, dopasowywały szkielety do dinusiów. Następnie obie grupy wspólnie obejrzały bajkę edukacyjną i świetnie bawiły się przyniesionymi zabawkami. Nie zabrakło również ciekawych zabawach ruchowych oraz plastycznych związanych z tematyką zajęć.

Dzień Dinozaura upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze. Dzieci do domów wracały z opaskami Dinozaura.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Marta Pietrucha