szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w naszym Przedszkolu !!

20230308 102717
8 Marca to dzień bardzo mocno wpisany w naszą kulturę. Można powiedzieć że świętujemy go od wieków… Początkowo miał charakter politycznego manifestu, współcześnie jest raczej dniem w którym w serdeczny sposób doceniamy rolę kobiet w życiu prywatnym, społecznym czy zawodowym.

W naszym Przedszkolu ten wyjątkowy dzień został uczczony w sposób jakiego się nie spodziewaliśmy. Wszystkie Kobiety, te duże i te małe, zostały obdarowane przez naszych Małych Gentelmenów słodkościamy i pięknymi kwiatami. Każdy z Chłopców pamiętał tak o swoich Koleżankach jak i Paniach a rozmach dzisiejszego święta widać na załączonych zdjęciach.

 

Wobec powyższego, w imieniu nas wszystkich składamy serdeczne podziękowania za tak urocze uczczenie Naszego Święta, czujemy się docenione.  Korzystając z okazji życzymy wszystkim Kobietom – Mamom, Babciom, Siostrom, Ciociom, Kuzynkom wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń! Niech ten dzień będzie wyjątkowy!

Paulina Nowak