szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Dzień Dinozaura

 

dino 2024517 960 720

 

 

DZIEŃ DINOZAURA W NASZYM PRZEDSZKOLU

 

Dinozaury- który Przedszkolak nie zna tych prehistorycznych gadów. Dnia 26 lutego ( w piątek) Dzieci z naszego Przedszkola poznały historię dinozaurów - jak wyglądały, czym się żywiły oraz dlaczego i jak wyginęły. Przedszkolaki z grupy młodszej ćwiczyły przeliczanie na konkretach, utrwalały kolory oraz doskonaliły analizę słuchową poprzez wysłuchiwanie głosek rozpoczynających nazwy dinozaurów.

Usprawniały również swoją sprawność ruchową podczas zabaw ruchowych oraz uczyły się czekać na swoją kolej. Na koniec wykonały papierowe jaja, z których wykluwały się ich własne dinozaury. Przedszkolaki z grupy starszej poznawały historię gadów oraz zapoznały się z pracą paleontologa podczas filmu edukacyjnego wyświetlanego na tablicy multimedialnej. Ćwiczyły również czytanie oraz doskonaliły wymowę podczas zabaw logopedycznych z dinozaurami. Na koniec Przedszkolaki zostały obdarowane opaskami z bohaterami dnia, które przygotowały Panie Wychowawczynie.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.