szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Dzień Misia

 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA


teddy 5073285 340

      Za nami kolejny, pełen wrażeń, emocji i zabaw dzień - Dzień Pluszowego Misia. Dzieci od rana podejrzewały, że czeka na nie coś niezwykłego. Tak też było. Ciekawa dekoracja, kolorowe ilustracje i film edukacyjny wprowadziły Przedszkolaki w świat pluszowych przyjaciół. Na początek Panie wychowawczynie zaprezentowały film, który w prosty sposób zaznajomił Dzieci z historią Pluszowego Misia. Później, podczas zabawy z zagadkami słownymi, nasi podopieczni poznali różne znane i te mniej znane Misie. Zabawa z piosenką “Stary niedźwiedź mocno śpi” wywołał mnóstwo uśmiechów i radości. Misie pomogły również utrwalić emocje przyjemne i nieprzyjemne.

Każde Dziecko pokazało swoją mimiką, gestem i ruchem sposób w jaki wyrażają smutek, radość, złość i strach. Panie Wychowawczynie wręczyły Przedszkolakom dyplomy a dzień ten zwieńczyły pamiątkowe zdjęcia.

      Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

Marta Pietrucha

Galeria