szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Powitanie Jesieni

POWITANIE JESIENI

“Tańcowała jesień, w lesie zamaszyście.

Żółte, rude i brązowe z drzew zrywała liście”.

IMG 20230922 100935

 

   W miniony piątek to właśnie słowa tej piosenki można było usłyszeć w naszym przedszkolu, ponieważ nasi podopieczni wraz ze swoimi wychowawczyniami witali nową porę roku - jesień. Dzieci ubrane w kolory jesieni z darami pól i lasów w ręku przygotowały kolorowe, kąciki tematyczne w swoich salach. Zajęcia w tym dniu nawiązywały do tematyki jesiennej. Były piosenki, wiersze, zabawy. Przedszkolaki wykazały się wiedzą na temat nowej pory roku - jej oznak, zjawisk atmosferycznych, zbiorów warzyw, owoców i grzybów. Z wielkim zaangażowaniem tworzyły kolorowe prace plastyczne a na przedszkolnym placu zabaw aktywnie szukały skarbów jesieni.

 

   Ta kolorowa pora roku to świetna okazja do odkrywania tajemnic przyrody, eksperymentowania i poszerzania wiedzy dlatego kolejne zajęcia, spacery i wycieczki będą pełne jesiennych aktywności.

   Zapraszamy do galerii zdjęć.

Marta Pietrucha