szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Zabawa andrzejkowa

ZABAWA ANDRZEJKOWA
balloons 154949 960 720

    W piątek 26 listopada Dzieci wraz z Wychowawczyniami przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw związanych z tradycją Andrzejek. Specjalnie udekorowana sala, ciekawe zabawy mówiące o najbliższej przyszłości oraz zabawy taneczne w rytm dziecięcych utworów sprawiły wiele radości i były kolejną okazją do integracji dzieci. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże.

 

  Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla swoich Pociech oraz pięknych, kolorowych i różnorodnych strojów, które Przedszkolaki zaprezentowały na “Andrzejkowym Pokazie Mody”.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Marta Pietrucha

 

Galeria